.

.

New
СПОЈКИ ЗА WACKER BS600 BS602 BS60-2i BS50 BS500 BS70 BS70-2i СО WM80 RAMMER БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ CHEAPTAMPER КОНТЕЈНЕРОТ P/N 0086430

СПОЈКИ ЗА WACKER BS600 BS602 BS60-2i BS50 BS500 BS70 BS70-2i СО WM80 RAMMER БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ CHEAPTAMPER КОНТЕЈНЕРОТ P/N 0086430

DEN 2994.00
DEN 5758.08

Стока
Достапно.


СПОЈКИ ЗА WACKER BS600 BS602 BS60-2i BS50 BS500 BS70 BS70-2i СО WM80 RAMMER БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ CHEAPTAMPER КОНТЕЈНЕРОТ P/N 0086430
ГАС МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗАМЕНА НА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ
BRAND NEW - СПОЈКИ ASSY
ОВАА НАВЕДЕНИ ОБЈЕКТОТ Е ЗА РЕЗЕРВНИ СПОЈКИ ASSEMLBY ЗА WACKER - NEUSON МОТОРИ . ЌЕ ДОБИЕТЕ ТОЧНО ПОКАЖА НА СЛИКАТА ПОДОЛУ(S) , ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ НА СЛИКАТА(S) ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ СО ВАШИОТ СТАР ОБЈЕКТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ ТОА , ИМАМЕ ГОЛЕМА ДОВЕРБА СО КВАЛИТЕТОТ НА НАШИТЕ ДЕЛА .
СПЕЦИФИКАЦИИ :
ОД ММ ДИЈАМЕТАР
АПЛИКАЦИИ :
Се ВКЛОПУВА WACKER МОДЕЛ(S) BS600 BS602 BS60-2i BS50 BS500 BS70 BS70-2i
СО WM80 RAMMER ПОДЕСУВАТЕ КОНТЕЈНЕРОТ МОТОРИ.
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : 0086430
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X СПОЈКИ
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

Детали

Број На Модел На:
BS600 BS602 BS60-2i BS50 BS500 BS70 BS70-2i СО WM80
Тип:
Моќ Алатка Делови
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти