.

.

New
ТОПЛА ПРОДАЖБА!! 24pcs 2ml Ампули Јасно Стаклени Шишиња со Corks Празни Примерок Мали Тегли за декор, свадба

ТОПЛА ПРОДАЖБА!! 24pcs 2ml Ампули Јасно Стаклени Шишиња со Corks Празни Примерок Мали Тегли за декор, свадба

DEN 431.52

Стока
Достапно.

Нови 100pcs 0.5 ml Ампули Јасно Стаклени Шишиња со Corks Празни Примерок Тегли Мали Спецификации :
Боја : Јасно Материјал : Pyrex, Висока borosilicate чисто стакло, плута капак Шише Дијаметар : 1.5 cm(0.6 инчи) Шише Висина : 3.5 см(1.35 инчен) Големина дијаметар 1.1 см 2,2 см шише дијаметар 0.8 cm (0.31 инчи) Шише Капацитет : 2 ml Некои предложи употреба за овие мали ампули : порака шише, примероци, старо-резервации, крв ампули, свадба фаворизира, свадба декорации, складирање додатоци. Answer : ___________________________ Note : украси се, не вклучувајќи ги во пакет.

Детали

Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Свеж

Избор на клиенти