.

.

New
JINMA трактор 404 454 итн, вратило, дел број: 400.37.169 На

JINMA трактор 404 454 итн, вратило, дел број: 400.37.169 На

DEN 2774.40

Стока
Достапно.


Дел име : опруга
Дел број : 400.37.169 На
за JINMA 404 454;
ве молиме проверете со нас, треба 400.37.169 Еден или 400.37.169 и двете се речиси исти за dimmension.
Пишете ни, пред да се направи нарачката!!!
ве молиме проверете ги diamenssion кога се направи со цел, инаку ние испорачуваме редовно како слика покажа

Детали

Тип:
градина алатка делови
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No
Број На Модел На:
400.37.169 На
Свеж

Избор на клиенти