.

.

New
Тешки Сите Метални Челични Ream Гилотина 12 A4 Магацинот За Хартија Машина Машина За Сечење

Тешки Сите Метални Челични Ream Гилотина 12 A4 Магацинот За Хартија Машина Машина За Сечење

DEN 9120.00
DEN 9599.52

Стока
Достапно.

Долготрајни и ротирате-можност вратоврска плоча (материјал кој на хартија машина сечилото почива врз кога таа енергија) Машински челик страна мерач со стандардни мерки (1/32" резолуција), заштитени со отпорен на гребење на кожата.
Добредојдовте на Jamin е продавница
Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Максимална сечење ширина на овој модел е 12" и дебелината капацитет е 500 листови од 70 G обврзници трудови. Задниот поддршка рака и лесно може да се превртува нагоре за да се приспособат на поголеми и повеќе документи. Карактеристики Не треба да собрание Сите челик база со компјутерски генерирани двојна мерки (стандард инчи и метрика).5-40mm) 500 Sheets 70 G Хартија Пакет Големина : 64x45x30cm) Нето Тежина : 32 LB(16kg) Испорака Тежина : 34 LB(17kg).
Тешки Сите Метални Челични Ream Гилотина 12" A4 Магацинот За Хартија Машина Машина За Сечење Опис
Вовед десктоп магацинот за хартија машина е high-end гилотина хартија машина.
Внимание : увоз даночни не е вклучена во плаќањето. Автоматско безбедност сечилото заклучување спречува сечење додека објавен Заменливи и повторно да се изостри-можност сечилото Параметри Максимална Сечење Ширина : 12"(31cm) Максимална Сечење Дебелина : 0. Таа, исто така доаѓа со сите челик база заштитени со отпорен на гребење на кожата. Купувачот е одговорен за увоз доход. Тој е опремен со металниот сите челик страна мерач со 1/32" резолуција мерења и железница-врз основа на сите челик назад поддршка на арм.

Детали

Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти