.

.

New
4X авион на лет одбор за контрола multiaxial Дистрибутер Плоча одбор четири-оска

4X авион на лет одбор за контрола multiaxial Дистрибутер Плоча одбор четири-оска

DEN 295.68

Стока
Достапно.


4 X авион на лет одбор за контрола multiaxial Дистрибутер Плоча одбор четири-оска
Четири-оска и multiaxis' потребните делови.
Максимум 8 electrically контролирани жица во исто време.
на работ на теренот 45mm

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
делови-27
Свеж

Избор на клиенти