.

.

New
Прирачник A4 12 Тешки Хартија Машина Сечење Машина За Макс. 400sheets

Прирачник A4 12 Тешки Хартија Машина Сечење Машина За Макс. 400sheets

DEN 11400.00
DEN 11999.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Jamin е продавница
Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ви благодариме.
Внимание : увоз даночни не е вклучена во плаќањето. Купувачот е одговорен за увоз доход.
Карактеристики на Сите Тешки Челик База на Екстра долг се справи со сечење на лентата се зголемува потпора Лесно да се Работи, Здрав, Тешки Градежни Не Пропадна влошки за табела врвот користат Компјутерски генерирани Мрежа во инчи за прецизно намалување на Површината заштитени со нула отпорни слој Појачани прецизност челик сечилото прилагоди во фабриката Нови иновативни лебди страна мерач долготрајни подлога за сечење Хартија менгеме прилагодливи Сите Метални Хартија Менгеме се Справи со Претходно собрани и лесен за употреба 12" сечење ширина, совршен за А4 Максимална Сечење Compacity 400 Листови CE Сертификација & ISO9001 Квалитет, Сертификација на Техничките Параметри Модел : YG-858 A4 База Големина : 21" x 15" x 1 1/2" Вкупната Големина : 21" x 15" x 13 1/2" (Вклучително и Сечење Лента) Максимална Сечење Ширина : 12" Најдобри Сечење Големина : Под А4 Максимална Сечење Капацитет : 400 листови високи или околу 1.5"(за 80g А4) Пакет димензија : 25" x 17.7" x 11,8" Пакет тежина : 39.7 кг Пакување Вклучува 1 x 12" хартија машина 1 x Сечилото треска 5 x Завртки 1 x Упатство

Детали

Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти