.

.

New
Ново 1-8S Батеријата Екранот Низок Напон Ѕвончето Аларм 2IN1 Тестер Модул ББ Прстен

Ново 1-8S Батеријата Екранот Низок Напон Ѕвончето Аларм 2IN1 Тестер Модул ББ Прстен

DEN 275.04

Стока
Достапно.


Ново 1-8 S Батеријата Екранот Низок Напон Ѕвончето Аларм 2 IN1 Тестер Модул ББ Прстен
Параметри :
1. Се користи за 1 s 8 s литиум батерија откривање
2. Напон, детекција точност : ± 0.01 V.
3. Единицата на напон се прикаже спектар : 0.5 V 4.5 V
4. Вкупниот напон се прикаже спектар : 0.5 V 36 V
5. 1 S тест на владата напон спектар : 3.7-30 V
6. Низок напон ѕвончето аларм режим 2 s 8 s
7. Алармот напон поставете опсег : OFF ~ 2.7 ~ 3.8 V
8. Големина на : 40 мм x 25 mm x 11 mm
9. Тежина : 9 g

Детали

Број На Модел На:
делови-5
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Свеж

Избор на клиенти