.

.

New
JINMA 254 284 трактор, на заклучување на вратата, дршката е без chromate третман

JINMA 254 284 трактор, на заклучување на вратата, дршката е без chromate третман

DEN 949.92

Стока
Достапно.


За JINMA 254, 284
Дел име : код собранието без chromate третман
Дел број :

Детали

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
JINMA 254 284
is_customized:
No
Свеж

Избор на клиенти