.

.

New
10sets 1mm Дупка Кол Чак Кормило Агол Завртки за РК Авион KT фиксно крило

10sets 1mm Дупка Кол Чак Кормило Агол Завртки за РК Авион KT фиксно крило

DEN 193.92

Стока
Достапно.


10sets 1mm Дупка Кол Чак Кормило Агол Завртки за РК Авион KT фиксно крило
Тип : РК Авион Кормило Агол Чак Завртка
Материјали : Најлон
Кормило Агол : 4-дупка,приклучок во
Чак : 1mm дијаметар
За KT машина, фиксно крило пена машина и сл.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
делови-16
Свеж

Избор на клиенти