.

.

New
Бренд Нови 14 350mm Прирачник Laminating Машина Фото Винил Заштита на Гума Ладно Тркалаат Laminator

Бренд Нови 14 350mm Прирачник Laminating Машина Фото Винил Заштита на Гума Ладно Тркалаат Laminator

DEN 5745.00
DEN 6047.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Jamin е продавница
Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ви благодариме.
Внимание : увоз даночни не е вклучена во плаќањето. Купувачот е одговорен за увоз доход.
Бренд Нови 14" 350mm Прирачник Laminating Машина Фото Винил Заштита на Гума Ладно Тркалаат Laminator
Опис
Вовед Овој студен laminator може да се примени ладно притиснете процес за покривање на графика со ладна laminating филм кој има добра конзерванс водоотпорен и одлични перформанси. Преку процесот на laminating, графика ќе биде свеж, colorfast, не-yellowing. Овој метод е сега нашироко се применуваат во свадбена фотографија, прскање и сликарство како и монтажа на постер, рекламирање фотографија, книга маска, документ, calligraphy и сликарство, покани и повеќе. Карактеристики Прирачник, без електрична енергија бара Сосема нов мека гумени ролки, мазна површина се направи филм се добие преку, без брчки и заминување Прилагодливи ролери позиција, погоден за разни материјали дебелина Висок квалитет и висока прецизност ладно laminator Пати-up табела за лесно складирање Не пропадна гумени нозе за здрав десктоп користење мала тежина и лесен за употреба Параметри Максимална Laminating Ширина : 14" (350mm) Максимална Laminating Дебелина : 0.4" (10мм) Ролери дијаметар : 2.4"(61.5 cm) Пакет големина : 50x32x19cm Тежина : 24.2 lb(10.9 кг)

Детали

Тип:
Други
is_customized:
Yes
Paper Size:
A3, A4
Свеж

Избор на клиенти