.

.

New
5M Серво Продолжување Кабелот Кабел жица 500cm долго за Futaba НОВИ трговија на големо цена

5M Серво Продолжување Кабелот Кабел жица 500cm долго за Futaba НОВИ трговија на големо цена

DEN 118.56

Стока
Достапно.


5 Meters Серво Продолжување Кабелот Кабел жица за Futaba НОВИ
Опис
100% Сосема Нов
Должина : 5 M,ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме.
30 core
Бакарна жица внатре
Црна,Црвена и бела боја
Се КОРИСТИ за повеќето од серво
За futaba Серво Walkera Esky хеликоптер Серво

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
делови-15
Тип:
Рака Алатка Делови
Свеж

Избор на клиенти