.

.

New
Нови 1pc ER32 клуч за ER32 UM collet чак CNC Мелничката струг toolholder

Нови 1pc ER32 клуч за ER32 UM collet чак CNC Мелничката струг toolholder

DEN 264.00

Стока
Достапно.


Нови 1pc ER32 клуч за ER32 UM collet чак CNC Мелничката струг toolholder
вие сте понудата е 1pcs ER32 UM Клуч
ние ќе понуди поштенски се комбинираат
Превозот политика ; Retrun политика :
ние ќе брод објектот од регистарот на воздухот mail , DHL испорака;
ќе брод да се САД, КАНАДА, западна Европа ,Австралија итн .
и друга адреса која оддалечена област ќе брод од страна на ems или регистрирајте се за воздух mail
Некои адреса ќе трае 15-30days. пристигне ( Afica ,јужна ameria итн ) Клиент одговор даноци
1 Превозот и Ракувањето со полнење е прикажано на за Меѓународни купувачи. комбинираат превозот ќе го понуди.
2 Сите предмети ќе се испраќаат во рок од 2 работни дена откако ќе се прими целосната уплата.
3 ние ќе ја објавите на објектот преку DHL ,превозот време е за : 7-9days (случајно до две недели)
4 Ние ќе ви e на следење на број по што го објавите вашиот пакет. ве молиме да контактирате со локалните пост кога ќе исплата на следење на број.
5 Ние ќе брод објектот default за да ја купувачот адреса. Ако купувачот сакаат да ја смените превозот адреса ве молиме, напишете ја белешката во заедно со уплатата.
6 Гаранција : Производ ќе се врати кај нас со 30 дена по примање на

Детали

Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
ER32 клуч за ER32 UM collet чак
Свеж

Избор на клиенти