.

.

New
(1pcs/многу) CW12A-60A-S 110-250-380V Тајван И CANNY AC филтер со висока тековната 60A напојување

(1pcs/многу) CW12A-60A-S 110-250-380V Тајван И CANNY AC филтер со висока тековната 60A напојување

DEN 2202.24

Стока
Достапно.


(1pcs/многу) CW12 A-60 A-S 110-250-380 V Тајван И CANNY AC филтер со висока тековната 60 A напојување

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CW12A-60A-S
Материјал:
Карбид
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти