.

.

New
(1pcs/многу) CW12B-50A-S Тајван И 50A висока тековната CANNY три-фаза 380V напојување филтер

(1pcs/многу) CW12B-50A-S Тајван И 50A висока тековната CANNY три-фаза 380V напојување филтер

DEN 2202.24

Стока
Достапно.


(1pcs/многу) CW12 B-50 A-S Тајван И 50 A висока тековната CANNY три-фаза 380 V напојување филтер

Детали

Број На Модел На:
CW12B-50A-S
is_customized:
Yes
Материјал:
Карбид
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти