.

.

New
Практична Имајќи Расклопување Клуч Алатка за Инсталација Волан Првенство Имајќи Алатка-сет со Делови 9 Чекори Лежишта Рака Возачот

Практична Имајќи Расклопување Клуч Алатка за Инсталација Волан Првенство Имајќи Алатка-сет со Делови 9 Чекори Лежишта Рака Возачот

DEN 223.00
DEN 234.72

Стока
Достапно.

Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно.
Одличен помошник за користење, наскоро и погодно. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени цел е не,Изразат начин или препорачана пошта. Ви благодариме за вашата поддршка. ЅВЕЗДА Објект ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо. Боја : Како на сликата покажува; LANXSTAR Материјал : Авијација алуминиум 7075 челик ; Големина на(mm) : Должина 113 MM, рачка позиција дијаметар 16 MM; Пакет : Независна безбедност пакет, 1pcs лагери за инсталација/расклопување алатка; Стандардни Додатоци : ; Апликација/спец :
Погоден за : сите модели на автомобили имајќи уривање (9 видови на спецификации на лого); LANXSTAR
Работи за да се одврати остатоци на голем број на апликации вклучувајќи Моќ алатка,РК модел,робот,на четири тркала возач и така натаму;
Штитот може брзо да се приспособува во положба, обезбедува лесен пристап до додатокот, и не пречи на работното парче;
Предности : се Справи со не се лизга дизајн, лесно да се работи! Може да се расклопуваат 9 видови на мали лежишта, доволно за да се справат со огромно мнозинство на мотор лагери! Имајќи алатка, имајќи отстранување алатка,купот имајќи алатка неограничен.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
Материјал:
Легиран челик
Бренд Име:
LANXSTAR
Број На Модел На:
LX-GJPJ-ZCCXB9S
Тип На Објект:
Минијатурни Имајќи Алатка
Производ Функција:
Опрема/Лого/Челик Окно
Примена:
Моќ Алатка,Четири тркала Assembley,РК Модел,Робот,итн.
Големина:
By following details
Свеж

Избор на клиенти