.

.

New
Одговара 3.17 MM Мотор Род Електрични Вежба JTO Чак 0.3-4mm JTO е Коси Струг Chucks PCB Вежба Притиснете Miniatre Рака Вежба Chucks

Одговара 3.17 MM Мотор Род Електрични Вежба JTO Чак 0.3-4mm JTO е Коси Струг Chucks PCB Вежба Притиснете Miniatre Рака Вежба

DEN 259.00
DEN 272.64

Стока
Достапно.

Ви благодариме за вашата поддршка.12 мм;
Радијална Скок Прецизност : 0.
Опис На Производот
Одговара 3.
Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно.7" (2degrees 49 минути 24.
Одличен помошник за користење, наскоро и погодно.2 mm максимална стегање;
Одговара моторни/машина бунари со дијаметар : прибл.7 секунди); LANXSTAR
Стегање опсег : 0. LANXSTAR Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување.

Детали

Број На Модел На:
LX-JTO034MMC-3P17DS
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Бренд Име:
LANXSTAR
Материјал:
Хром-vanadium Челик
B_rand:
LANXSTAR
Обработка на прилагодување:
Yes
Ttexture на материјал:
Јаглероден Челик
Тип:
Се справи со Вежба е JTO Чак
Делокруг на примена:
За Гравирање,Брусење и Полирање
Свеж

Избор на клиенти