.

.

New
Гравирање на Дрво Мини Planer Модел Правење 4 100MM Светлина Дрвени Штици Планирање Прирачник за Средување на Столар Planer

Гравирање на Дрво Мини Planer Модел Правење 4 100MM Светлина Дрвени Штици Планирање Прирачник за Средување на Столар Planer

DEN 289.00
DEN 304.80

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само.5 CM, ножот ширина 3 CM . Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени орде е не,Изразат начин или препорачана пошта. LANXSTAR Објект Сликите ги Покажуваат
Повратни информации и Благодарни Споделување Следете нас,ние ќе им даде попуст на $1 кога ќе го поставите некоја цел; ни Остави 5 ѕвезди' добар преглед,кога ние очекуваме тоа,можете да добиете $2 купони или иста вредност попуст за вас следна цел; Споделување на нашиот производ линк до вашиот сајтовите за социјално вмрежување како што се Facebook,Twitter,Vkontakte,Instagram и др,Потоа,се екранот за нас,ќе добиете Подарок или $3 забава кога ќе следниот пат доаѓаат; Add to Желба листа,можете да најдете ни лесно,и ние може да понуди подарок до вас премногу. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. LANXSTAR Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор. Нашиот авион е мини, и шамар речиси, за производство на мали модели, е целосно способни. Забелешки :
На Продажба комплет шоу,постојат два вида planer :
Мал Авион Од Типот = ; Мал Авион Од Типот B = .
Опис На Производот
Гравирање на Дрво Мини Planer Модел Правење 4" 100 MM Светлина Дрвени Штици Планирање Прирачник за Средување на Столар Planer Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; LANXSTAR Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база.

Детали

боја:
Мал Авион Од Типот А, Мини Авион Тип Б
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
LX-SGJ-MGBZ-10-ТИ
Бренд Име:
LANXSTAR
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Комунални Нож
Тип На Објект:
Висок Квалитет Се Справи Со Електрична Вежба
Материјал:
Легури На Метал + Нерѓосувачки Челик + Дрво
Производ Функција:
Гравирање,Полирање,Брусење,Сечење и така натаму
B_rand:
LANXSTAR
Свеж

Избор на клиенти