.

.

New
Новиот Стандард Имајќи Висок Квалитет На Јаглероден Челик 2/2.5/3/4mm Вози Оска Делови Длабоко Кука Поврзување на Топката Лежишта

Новиот Стандард Имајќи Висок Квалитет На Јаглероден Челик 2/2.5/3/4mm Вози Оска Делови Длабоко Кука Поврзување на Топката Лежишта

DEN 198.00
DEN 208.80

Стока
Достапно.


Одличен помошник за користење, наскоро и погодно.6 ММ;
Внатре дијаметар 3ММ* пречник од 6 MM* висина од 2,5 MM;
Внатре дијаметар 4 MM* дијаметар 9 MM* висина 4 MM. LANXSTAR Боја : Како на сликата покажува, боја, Материјал : Челик; Големина на(mm) : Внатрешен Дијаметар 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm; Пакет : Независна безбедност пакет, 4pcs челик лежишта,со големина од продажба за полнење choosed; Стандардни Додатоци : None; Апликација/спец :
* Работи за да се одврати остатоци на голем број на апликации вклучувајќи Моќ алатка,РК модел,робот,на четири тркала возач и така натаму;
* Штитот може брзо да се приспособува во положба, обезбедува лесен пристап до додатокот, и не пречи на работното парче;
* Големина : LANXSTAR
Внатре дијаметар 2 MM* дијаметар 5 MM* висина од 2,5 MM;
Внатре дијаметар од 2,5 MM* пречник од 6 MM* висина 2. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо. Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно.

Детали

боја:
Внатрешен Дијаметар 2mm, Внатрешен Дијаметар 2p5mm, Внатрешен Дијаметар 3мм, Внатрешен Дијаметар 4mm
is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
Бренд Име:
LANXSTAR
Број На Модел На:
LX-GJPJ-GZZC24S
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Тип На Објект:
Минијатурни Имајќи
Производ Функција:
Опрема/Лого/Челик Окно
Примена:
Моќ Алатка,Четири тркала Assembley,РК Модел,Робот,итн.
Свеж

Избор на клиенти