.

.

New
Мини Прст Контра со 100 пати Аларм LCD Електронски Дигитални Картонче Контра За Шиење Плетење ткаат Алатка

Мини Прст Контра со 100 пати Аларм LCD Електронски Дигитални Картонче Контра За Шиење Плетење ткаат Алатка

DEN 96.00
DEN 139.20

Стока
Достапно.


Функција : тоа ќе алармот кога ќе брои 100 пати.
Боја : испрати по случаен избор.не може да се избере,,, освен ако цел повеќе од 120pcs

Детали

боја:
случаен боја
Бренд Име:
LTZFTL
Тип:
Рака Алатка Делови
Свеж

Избор на клиенти