.

.

New
Накит изработка на алатки и опрема Прстен strecther големина алатки со 14 kurls Мини прстен sizer алатки 1pc/многу

Накит изработка на алатки и опрема Прстен strecther големина алатки со 14 kurls Мини прстен sizer алатки 1pc/многу

DEN 3244.00
DEN 5232.96

Стока
Достапно.


Прстен Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 4.73 US$ 2.66 US$ 14.59 US$ 15.29 US$ 2.53 US$ 3.57
Накит изработка на алатки и опрема Прстен strecther големина алатки со 14 kurls Мини прстен sizer алатки 1pc/многу
На целосен сет вклучува 14 kunrls.
knurls големина : 1-14#
големина : 180x92x192mm
тежина : 1.3 кг
Над Датумот на Породување е применливо за повеќето случаи,Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивал, лошите временски услови ,обичај ,Итн,Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни дилеми,Во оние случај, вашето разбирање и соработка, е високо ценета
Сега, ако ги купите нашите производи, ни даде 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите на вашата социјална мрежа седат, како што се facebook, twitter, VK, instagram, Youtube и др. Испраќање на екранот за нас, ќе добиете $2 купони.
Среќен Шопинг онлајн !
Топла Продажба се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 16.27 US$ 2.07 US$ 2.03 US$ 2.7 US$ 1.63 US$ 2.99

Детали

боја:
Сина
Материјал:
леано железо
is_customized:
No
Број На Модел На:
0075
Бренд Име:
GOXAWEE
Тип:
Рака Алатка Делови
реден број:
Б.К.-0075
Kurls :
14pcs
Kurls големина :
1--14#
Големина:
180x92x192mm
Тежина:
1.3 КИЛОГРАМИ
тип 1:
Накит алатки
тип 2:
накит одлуки алатки
тип 3:
накит изработка на алатки и опрема
Тип 4:
goldsmith алатки
Тип 5:
goldsmith машина алатки
Свеж

Избор на клиенти