.

.

New
Foton трактор делови, управуван опрема del torrente, ниска брзина , дел број: TD800.412D-03

Foton трактор делови, управуван опрема del torrente, ниска брзина , дел број: TD800.412D-03

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


За трактор модел : foton lovol FT804 824
Дел име : средината опрема за обратна
Дел код : FT800.37.134 На

Детали

Тип:
градина алатка делови
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No
Број На Модел На:
TD800.412D-03
Свеж

Избор на клиенти