.

.

New
Foton lovol трактор делови, долниот shift менувачот, дел број: FT800A.37.306 А

Foton lovol трактор делови, долниот shift менувачот, дел број: FT800A.37.306 А

DEN 950.40

Стока
Достапно.


За трактор модел : foton lovol FT 80 серија трактор
Дел име : долниот shift менувачот
Дел код : FT800 A.37.306 А

Детали

Тип:
градина алатка делови
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
Број На Модел На:
FT800A.37.306 А
is_customized:
No
Свеж

Избор на клиенти