.

.

New
2 X КЛИПОТ ПРСТЕН во СОБАТА ЗА FS250 FS280 FS290 KUBOTA D400 HUS. 141 140 36R 41 40 DOLMAR 109 Ryobi ТРИМЕР ПИЛА КОМПРЕСОР ДЕЛОВИ

2 X КЛИПОТ ПРСТЕН во СОБАТА ЗА FS250 FS280 FS290 KUBOTA D400 HUS. 141 140 36R 41 40 DOLMAR 109 Ryobi ТРИМЕР ПИЛА КОМПРЕСОР ДЕЛОВИ

DEN 471.00
DEN 905.28

Стока
Достапно.


2 ПОСТАВУВА X КЛИПОТ ПРСТЕНИ ПОСТАВЕНИ 40 MMX1.5 MM ЗА FS250-280-290 HUS.141 140 36 R 40 41 340 KUBOTA D400 DOLMAR 109 и ПОВЕЌЕ СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ЕВТИНИ STRIMMER BRUSHCUTTER WEEDEATER ПИЛА KOLBEN ПРСТЕН
ГАС МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗАМЕНА НА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ
BRAND NEW - КЛИПОТ ПРСТЕН СЕТ
ОВАА НАВЕДЕНИ ОБЈЕКТОТ Е ЗА РЕЗЕРВНИ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА КЛИПОТ ПРСТЕН ВО СОБАТА ЗА STIHL HUS. KUBOTA , DOLMAR RYOBI И ПОВЕЌЕ МОТОРИ .
СПЕЦИФИКАЦИИ :
СОЗДАДЕН X ДЕБЕЛИНА : 40 MM X 1.5 MM
ЦЕЛ ВО МНОЖИТЕЛИ НА 2 ГРУПИ , 2 ПАРЧИЊА/SET
СЕ ПРОДАВААТ КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО ВО СЛЕДНИТЕ СЛИКИ СО ПАКУВАЊЕ.
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА на СЛЕДНИТЕ МОДЕЛ(S), НО НЕ ОГРАНИЧУВАЈЌИ се НА : STIHL FS250-280-290 HUSQVARNA 140 141 36 R 40 41 340 KUBOTA D400 DOLMAR 109
& МНОГУ ПОВЕЌЕ
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) :
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
2 ПОСТАВУВА X КЛИПОТ ПРСТЕНИ СЕТ
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.

Детали

Број На Модел На:
FS250 FS250 D400 140 141 109
Тип:
градина алатка делови
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Создаден дијаметар:
40mm
Дебелина:
1.5 mm
Свеж

Избор на клиенти