.

.

New
Airless боја sprayer replacment делови 15 милиони 3/8 Висок притисок во цревото сликарство опрема

Airless боја sprayer replacment делови 15 милиони 3/8 Висок притисок во цревото сликарство опрема

DEN 4320.00

Стока
Достапно.


Airless боја sprayer 15 милиони 3/8" Висок притисок во цревото сликарство опрема

Детали

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
црево
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
Свеж

Избор на клиенти