.

.

New
Градина алатки резервни делови синџир видов делови 5200 5800 пила лесно стартер 52cc 58cc

Градина алатки резервни делови синџир видов делови 5200 5800 пила лесно стартер 52cc 58cc

DEN 2085.60

Стока
Достапно.


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
52cc chiansaw лесно стартер 2 компјутери
Лесно дополнителен комплет
Ние сме производителот за пила и четка машина ние може да обезбеди сите видови на резервни делови за вас. Делови Модели : Komatsu Синџир Видов Делови : 2500/3800/4500/5200/5500/5800/6200 синџир видов делови итн. Stihi Синџир Видов Делови : MS 070, 170, 180, 250, 290, 380, 381 синџир видов делови итн. Husqvana Синџир Видов Делови : Hus 55, 61,137,142, 268, 272, 340, 365, 372 синџир видов делови итн. Бензин Четка Машина Делови : 1 E34 F, 1 E36 F, 1 E40 F-5, 1 E40 F-6, 1 E44 F-5 четка машина делови итн. Бензин Земјата дупчалка со спирална бургија Делови : 1 E40 F-5, 1 E44 F-5 земјата дупчалка со спирална бургија делови итн. Мулти-Функции Алатки Делови : 1 E34 F, 1 E36 F, 1 E40 F-5, 1 E40 F-6, 1 E44 F-5 мулти алатки делови итн

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5200 5800
Тип:
градина алатка делови
Функција:
2 мозочен Удар
Моќност Тип:
бензински гас
Свеж

Избор на клиенти