.

.

New
Gmax 248-207 или 248207 Клипот Род GMax 1095 / 5900

Gmax 248-207 или 248207 Клипот Род GMax 1095 / 5900

DEN 3988.80

Стока
Достапно.


Ова е замена клипот род дизајниран за замена на Graco 248207 и 240517 клипот род. Тоа е дизајниран да се вклопуваат во следново :
GMax 5900, GMax II 5900, Ultra Max 1595 Година, Ultra Max II 1595 година, Ultra Max II 1095, Line Lazer 5900
.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1095/5900
Тип:
Моќ Алатка Делови
Свеж

Избор на клиенти