.

.

New
Пластични Сина Жешка Жица Пена Машина Mayitr Трајни Мала Електрична Жица Styrofoam Полистирен Занает DIY алат 190*90mm

Пластични Сина Жешка Жица Пена Машина Mayitr Трајни Мала Електрична Жица Styrofoam Полистирен Занает DIY алат 190*90mm

DEN 233.00
DEN 358.08

Стока
Достапно.


Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Лак, крива незаконско сечење.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Притиснете го копчето, машина работи.
Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.
Пакет се вклучени :
1 x Жешка Жица Полистирен Пена Машина (батерии не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Користете 2 парчиња C големина на батеријата. И исклучување кога е пуштен на слобода.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Лесно да се носат.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Топлински ефект може да достигне повеќе од 100 степени, намалување на должината на мазна и чиста.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. 190*90mm
Моќност : 2 x C големина на батерија (не се вклучени)
Функција :
Електрична жица игла форма, употреба на нерѓосувачки челик жица, цврстина и дијаметар од само 0.
Лесно да се работи.
Безбеден и лесен за употреба.

Детали

is_customized:
No
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
жешка жица пена машина
Бренд Име:
Mayitr
Свеж

Избор на клиенти