.

.

New
HX-80 ДОВЕДЕ Назад Светлина

HX-80 ДОВЕДЕ Назад Светлина

DEN 2304.00

Стока
Достапно.


Спецификација :
Влезен Напон : 90-265 V 50/60 Hz
LED Количина : 42
Сијалица Номинална Моќност : 2 W
Температура на бојата : 6400 K
Димензии на активна површина : Ø95 X4.6mm (H)
Осветлување : ≥7000 LM
Светлината Прилагодливи

Детали

Број На Модел На:
HX-80
is_customized:
No
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти