.

.

New
Безжичен Далечински Контролер За 433MHz W1 W2 G18 G19 Дома Burglar Аларм Систем

Безжичен Далечински Контролер За 433MHz W1 W2 G18 G19 Дома Burglar Аларм Систем

DEN 293.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Безжичен Далечински Контролер За 433 MHz W1 W2 G18 G19 Дома Burglar Аларм Систем
Технички Параметар
Модулација ПОБАРА Фреквенција : 433 M Пренос на далечина : > 100 Кодирање Милиони група кодирање Напојување CR2032 копчето батерии Quiescent Струја : Работат на струјата : Материјал : ABS
Пакет вклучувајќи
1 PC * Безжичен Далечински Управувач
Внимание
Ако не сте сигурни дека тоа може да работат со вашиот аларм систем или не, pls контактирајте со нас, прво за да го потврдите.

Детали

Број На Модел На:
RC532
Бренд Име:
Fuers
Фреквенција:
433Mhz
моќност:
3V
Големина:
5X3X1cm
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Свеж

Избор на клиенти