.

.

New
Жичен Отворено Strobe Сирената За Burglar Аларм Систем

Жичен Отворено Strobe Сирената За Burglar Аларм Систем

DEN 3191.00
DEN 3359.04

Стока
Достапно.

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.2 V/500m Ah Ni MH. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Враќање&Наплата
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Гаранција
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Детали

Лозинката Тастатура:
No
Големина:
others
моќност:
Други
Број На Модел На:
Други
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Видео Интерфејс:
No
Екранот:
No
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Излез Број:
Други
Зона Број:
Други
Алармот Тип:
Алармот
Бренд Име:
нови слетување
Свеж

Избор на клиенти