.

.

New
Yobang Безбедност-Smart Home Контролер Wifi Ѕиден Прекинувач Штекер Приклучоци Моќ Приклучок За G90B Аларм,Електрични Штекер Моќ

Yobang Безбедност-Smart Home Контролер Wifi Ѕиден Прекинувач Штекер Приклучоци Моќ Приклучок За G90B Аларм,Електрични Штекер

DEN 888.00
DEN 955.20

Стока
Достапно.


започнете
Овој Безжичен штекер можат да работат со G90 B аларм панел на нашата продавница
но, не можеме да бидете сигурни дали тоа може да се работи со друг аларм во пазарот,
ако сакате да ред оваа точка да се работи со друг систем,
ве молиме да испратите некои слики или веб линк на системот за нас да се провери тоа првиот,
ви благодариме!!!
Вовед : Безжичните Високи перформанси Преносни Smart Приклучок За G90 B WIFI GSM Домашен алармен Систем за Далечинска контрола дом апаратот. МОЖЕ ДА НЕ РАБОТАТ САМИ.Мора да го користите заедно со аларм панел. Технички параметар Напојување : AC100-240 V Максимална Моќност : 2200 W Примање чувствителност : -100d B Фреквенција : 433 MHz Примање на далечина : 10-30 M (отворен простор) Материјал : ABS (отпорност кон пожар) Операција температура : -20~ 70 Максимална струја : 10 A Влажност : помалку од 80 % Пакет содржина : 1pcs Безжична Приклучок+Упатство

Детали

Екранот:
No
Лозинката Тастатура:
No
Видео Интерфејс:
No
Број На Модел На:
FDL-WS
Бренд Име:
Yobang Безбедност
Наоружува Тип:
СТАН
моќност:
Глобална напојување за AC100-240v
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Алармот Тип:
Контрола На Апликации
Работна Фреквенција:
433Mhz
Свеж

Избор на клиенти