.

.

New
Јапонски Аниме ДАТУМ НА ТЕЛЕВИЗИЈА ПРЕДВОДЕНА 7 Боја Флеш Дигитални Аларм Часовниците Деца Ноќ Светлина Спалната соба Часовник

Јапонски Аниме ДАТУМ НА ТЕЛЕВИЗИЈА ПРЕДВОДЕНА 7 Боја Флеш Дигитални Аларм Часовниците Деца Ноќ Светлина Спалната соба Часовник

DEN 191.52

Стока
Достапно.

Опис : Бренд : НОВИ Unbranded Материјал : Пластични Големина : 8см*8см*8cm Пакет : Со Кутија(9cm*9cm*9cm) Тежина : околу 150g Совети : 1. 4*ААА и 2*AG13 батерии не се вклучени . 2. Кога ќе ја доби пакет, LED не't work, pls купи 2*AG13 Батерии со себе и ги стави за работа. 3. Исто така, купи 4*AAA Батерии со yoursef за Боја Флеш.

Детали

Тип:
Аларм Часовниците
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
Екран Тип:
LED
Функција:
боја се менува
Должина:
80mm
Функција:
Календари,LUMINOVA
Дијаметар:
80mm
Motivity Тип:
Дигитални
Дисплеј Тип:
Дигитални
Тежина:
140g
Материјал:
Пластични
Форма:
Единствен Лик
Број На Модел На:
ДАТУМ ЖИВО
Бренд Име:
Дада D.C. Браната
Ширина:
80mm
Тип:
Аларм Часовниците
Свеж

Избор на клиенти