.

.

New
Трговија на големо креативни LED прозрачна музика дигитален часовник за аларм тајмер светлото Blue ray температура на екранот 510 календар часовник

Трговија на големо креативни LED прозрачна музика дигитален часовник за аларм тајмер светлото Blue ray температура на екранот

DEN 297.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.


3 alarm snooze функција. Компанијата продава производи трговија на големо цена, профит е низок. Купите целосната 200 јуани може да се меша серијата, секој производ најмалку 5.2 во нормална држава, континуиран режим притиснете копчето двапати за да го внесете го alarm состојба на аларм ознака, притиснете "set" копчето и "нагоре и надолу" копчињата може да се постави го alarm time и alarm музички избор, вкупно 7 музика и две различни "бип" звук избор. Како резултат на квалитетот на производот проблеми да се биде анти revisionism, компанијата не презема товар и назад, купувачите можат да анти revisionism заедно назад во. Повторно, притиснете на "сет" копчето може да се затвори аларм функција.Производ пакување, боја кутија Производ големина : 7*5.3 во нормална држава, континуирано притиснете три режим внесете роденден потсетник државата, притиснете "set" копчето и "нагоре и надолу" копчиња може да поставите датумот за роденден потсетници.
4 обратна тајмер.2 кг;
Со користење на три батерии (да се купи)
Модел : HJ-510
Работа & имаат поминато и имаат поминато може да
Во парчиња и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато Сино осветлување
Календарот дисплеј; дигитален термометар
Во парчиња и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато Музиката, часовникот за аларм; Snooze функција
Во парчиња и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато Обратна тајмер
Во парчиња и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато Музиката благодарност
Роденден потсетник;
основната работа
(а) 3 батеријата 7, во "нормална состојба", и пуштање 1 за песни за.

Детали

Тип:
Аларм Часовниците
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
Екран Тип:
LED
Материјал:
Стакло & Кристално
Функција:
Календари,LUMINOVA
Функција:
Со Осветлување
Број На Модел На:
Z032
Тежина:
200g
Motivity Тип:
Дигитални
Дисплеј Тип:
Дигитални
Форма:
Единствен Лик
Категории на производи:
Тајмерот
Изглед:
дијамант
Применливи место:
Јавни места, дневна соба, канцеларија, студија, бања, спална соба, кујна
Панел Тип:
LED
Дисплеј Тип:
број
Посебна функција:
Термометар, аларм, календар
Динамичен тип:
Батеријата
Школка Материјал:
Пластични
Боја:
Бела
Движење:
електроника
Свеж

Избор на клиенти