.

.

New
Нови 2017 мода маскирна тенка јакна мажите воената стил самоубиец јакна мажите veste homme машка облека плус големина м-5xl /JK14

Нови 2017 мода маскирна тенка јакна мажите воената стил самоубиец јакна мажите veste homme машка облека плус големина м-5xl /JK14

DEN 1079.52

Стока
Достапно.

детали за производот
Големина Спецификација :
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3 cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви даде совети
Азија големина (cm)
Должина (cm)
Биста (cm)
Рамо(cm)
Ракав (cm)
М
69
96
40
63
L
70
100
41
64
XL
71
104
42
65
2 XL
73
110
44
66
3 XL
75
116
46
67
4 XL
77
124
48
68
5 XL
78
130
50
69
1in=2.54 см Азија големина е мал две големина од Европа и Америка
Големина на предлог
Големина предлог, само обезбедува референца
Големина
Висина (cm)
Тежина (кг)
Се чувствувам
Биста (cm)
М
165-170
40-50
удобно
95
L
165-175
50-60
удобно
100
XL
170-180
60-70
удобно
105
2 XL
170-185
70-80
удобно
110
3 XL
175-185
80-90
удобно
115
4 XL
175-190
90-100
удобно
120
5 XL
175-190
100-110
удобно
125
6 XL
175-190
110-120
удобно
130

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Манжетната Стил:
Rib ракав
Бренд Име:
YaSuGuoJi
Материјал:
Акрилик,Памук
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Монтажни Дел:
Никој
Дебелина:
Тенка
Стил:
Европски и Американски Стил
Тип:
Редовни
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Број На Модел На:
JK14
Шаблон Тип:
Маскирна
облека дизајнерски детали:
rib поврзана дното
облека технологија:
постојана притиснете
Големина:
M / L / XL / 2XL / 3XL / 4XL / 5XL
Свеж

Избор на клиенти