.

.

New
Мажите Мода Есен и Зима Јакна Палта Секојдневен Lapels Грб Каки и Армијата Greenrmy Воена Outerwear Облека

Мажите Мода Есен и Зима Јакна Палта Секојдневен Lapels Грб Каки и Армијата Greenrmy Воена Outerwear Облека

DEN 2203.00
DEN 4320.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Облека Должина:
Редовни
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Маскирани:
Yes
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Вез
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Памук
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Тип:
Тенок
Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
HTN8935
вез јакни:
нови доаѓањето на воените трошоци
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти