.

.

New
2017 Рок Biker 3D Титаниум дише мрежа трки возење со високи перформанси капка отпор облека кожна јакна

2017 Рок Biker 3D Титаниум дише мрежа трки возење со високи перформанси капка отпор облека кожна јакна

DEN 6447.00
DEN 7007.52

Стока
Достапно.

Материјал : полиестер&памук Боја : црвена,бела,зелена Употреба : мотокрос трки Големина : S,M, L, XL,XXL,XXXL Тежина : 1.7 кг Пакет се вклучуваат : 1 X Кожна јакна

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Јакни
Материјал:
Полиестер & Памук
Пол:
Мажи
Бренд Име:
РОК BIKER
Функција:
Јакна
Свеж

Избор на клиенти