.

.

New
Пролет Девојки Кожна Јакна Мода одбиеме Јака Деца Грб Заковки СТП Кожа Кожна Јакна За Девојки Outwear TZ174

Пролет Девојки Кожна Јакна Мода одбиеме Јака Деца Грб Заковки СТП Кожа Кожна Јакна За Девојки Outwear TZ174

DEN 1055.00
DEN 1758.72

Стока
Достапно.

Повратна информација * Се зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Што се 15-39 работни дена за да стигнат до вашата локација.ви благодариме
Превозот 3-7 Дена Испраќање * Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 3-7 дена. А Т или други увозни даноци ,но ние не може да гарантира нема даночни давачки што зависи од вашата земја политика. * Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн) Плаќање * Ние обично изјавуваат вашата стока ниско на комерцијална фактура или царинската декларација, и што се обидува да ви помогне да се минимизираат било GST или V.(Aliexpresment)s платформа обично треба да се земе околу 48 часа на ревизија од вашата плата * Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн. СЛОБОДНИ : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка Step1) Контакт преку Alibaba. * Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина. Политика на враќање ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета. * Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер, Зачувам, Western Union итн. * Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.

Детали

Дете НИ Големина:
6, 8, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Број На Модел На:
TZ174
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
lagabogy
Пол:
Девојки
Материјал:
Faux Кожа
Точка име :
Пролет Девојки Кожна Јакна Мода Одбиеме Јака Деца Грб Заковки
Бои:
црна, розова
Место:
Партија Свадба Училиште Патување Девојки Кожна Јакна
Свеж

Избор на клиенти