.

.

New
GEMTOT Пролет 2017 Нови Памук Бебе Девојки Грб Поминат Три Цвеќиња Близалки Точка Јакна Јакна Деца Деца Облека Есен

GEMTOT Пролет 2017 Нови Памук Бебе Девојки Грб Поминат Три Цвеќиња Близалки Точка Јакна Јакна Деца Деца Облека Есен

DEN 384.00
DEN 639.36

Стока
Достапно.


Прирачник за мерење, постојат и 2-3 cm за грешка
боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
Пролетта 2015 година нови памук бебе девојки јакна грб поминат три цвеќиња точка јакна јакна деца деца облека

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Материјал:
Lycra,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
Маскирани
Ткаенина Тип:
Волнени
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
200436
Свеж

Избор на клиенти