.

.

New
Деца носат момче е јакна пролет и Есен период, дебели водоотпорен облека и дебели водоотпорен дарежлив евтини

Деца носат момче е јакна пролет и Есен период, дебели водоотпорен облека и дебели водоотпорен дарежлив евтини

DEN 734.00
DEN 806.40

Стока
Достапно.


Референтна висина од 5-110cm (110 метри за да се носат 95-105 cm) 7120cm (120 метри да носат 105-115 см) 9-130cm (130 метри да носат 115-125 cm) 11140cm (140 метри да носат 125-135 cm) 13150cm (150 метри да носат 135-145 cm) 15160cm (160 метри да носат 145-155 cm) 16-170cm (170 метри да носат 155-165 см)

Детали

Дете НИ Големина:
5, 7, 9, 11, 13, 15
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Активни
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Пак надолу Јака
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Сатенски
Свеж

Избор на клиенти