.

.

New
2017 Бебе Девојка Јакни Палта Цртан филм Графити Маскирани Windbreaker За Деца Девојки Пролет & Есен Детска Јакна Outerwear CQ34

2017 Бебе Девојка Јакни Палта Цртан филм Графити Маскирани Windbreaker За Деца Девојки Пролет & Есен Детска Јакна Outerwear CQ34

DEN 734.00
DEN 734.40

Стока
Достапно.


2017 Бебе Девојка Јакни Палта Цртан Филм Графити Маскирани Windbreaker За Деца
Девојки Пролет & Есен Детска Јакна Outerwear CQ34
Материјал : Памук поставата
Возраст : 2-9 T девојки
Сезона : Пролет, Есен

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
ABreeze
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Worsted
Број На Модел На:
CQ33
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти