.

.

New
Бебе Деца Девојки Јакна Целосна Ракав Флорални Грб Возило Печатени Облека Outwear Чипка Секојдневен Симпатична Печатени Врвот Tees Јакна

Бебе Деца Девојки Јакна Целосна Ракав Флорални Грб Возило Печатени Облека Outwear Чипка Секојдневен Симпатична Печатени Врвот

DEN 184.00
DEN 235.68

Стока
Достапно.


Ви благодарам многу!!! ^-^
#############################################################################################################################
***Драги Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 25-90 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
5)На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.54 см
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
*За Гаранција*
1)12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
7)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.

Детали

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Kacakid
Број На Модел На:
бебе деца девојки грб
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти