.

.

New
Бебе Божиќ Носии за Новороденчињата Девојки Јакна Грб Деца Зима Комбинезони Бебе meisjes Цртан филм Крзно Јакна Девојки качулка Грб

Бебе Божиќ Носии за Новороденчињата Девојки Јакна Грб Деца Зима Комбинезони Бебе meisjes Цртан филм Крзно Јакна Девојки качулка

DEN 659.00
DEN 823.68

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница За повратни информации 1* ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,и пет ѕвезди се многу важни за нас.Ако ние не сме на интернет, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори до вас веднаш.39 инчен 1inch=2. 2* ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време ќе остави негативни (1-3 ѕвезди)повратни информации или детална оценка.Имајте пријатен ден! Потсетник ве Молиме овозможи 1-2 CM разлики поради прирачник за мерење,Сите мерења во CM,ве молиме имајте во предвид 1 CM=0. Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство. Прашања кои имаат потреба од внимание 1* ако изберете експрес испорака, ве молиме да се обезбедат точни контакт број, така што на локалните поштата не ќе биде во можност да ве контактираме во времето на пристигнување да ја прими пратката! 2* ве молиме внимателно да ги проверите вашите е испорака на информации, име, адреса, поштенски код, телефонски број. Ве молиме контактирајте со нас 1* ако не можете да изберат правото големина, можете да контактирате со нас и ние ќе ви даде некои совети. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Dwayne
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Број На Модел На:
P6584
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Faux Крзно,Ацетат,Памук
Јака:
Маскирани
Внатре:
Сомот
Сезоната:
Зима Пролет
Возраст:
Новороденчињата-5 Години
Свеж

Избор на клиенти