.

.

New
Бесплатен Превозот-деца/девојки topolino маскирани отпорност на вода јакна w/ руно обвивка,темноцрвена боја w/ срце Ровот палто (MOQ: 1pc)

Бесплатен Превозот-деца/девојки topolino маскирани отпорност на вода јакна w/ руно обвивка,темноцрвена боја w/ срце Ровот палто

DEN 1092.00
DEN 1149.60

Стока
Достапно.

Големина : 98, 104, 110, 116, 122, 128
ве молиме видете подолу големината на табелата за год референца
Answer : ___________________________ Note :
- рака мерена големина од 1 до 2cm големина разликата е нормално. Тоа е подобро да се провери од онаа на вашите деца јакна кои се вклопуваат добро и споредба на големината на табелата за да го изберете.
Answer : ___________________________ Note :
- бренд на облека не содржат било кој бренд, што значи и ние НЕ прифати расправа за бренд причина. Ако сакате да купат брендирани производи, ве молиме да се обратите се купат во продавници и НЕ купуваме наши производи!
Важна Забелешка : вистинската големина е помала од лебл големина, pls изберете за две големина поголем за подобро да одговара! или можете да проверите на градите големината на вашата девојка јакна кои се вклопуваат добро и да се споредат нашите големината на табелата за да изберете големина!
Важна Забелешка : постои големина на етикетата, но без handtag!
нови пристигна девојки бургундија w/ срце графички маскирани правец јакна :
- темноцрвена боја w/ срце графички, светла боја и убав дизајн
- underjaw заштитник дизајн
- windproof и отпорност на вода материјал
- патент и велкро затворање, рака џебови w/ велкро затворање премногу
- фиксна хауба, не може да се отстрани
- здружени половината на задната страна и здружени ракави
- рефлективен welting и срцето applique на грб да се грижи деца безбедност
- руно обвивка на телото област, памук поставата на ракав област
1).

Детали

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Волнени
Јака:
Маскирани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Други
Свеж

Избор на клиенти