.

.

New
Миленичиња Куче Harnesses Води Јаки Дише Милениче Градите Рака За Куче Мачки Поводник Сендвич Двоен Слој Луксузни Мрежа Градите Рака 10

Миленичиња Куче Harnesses Води Јаки Дише Милениче Градите Рака За Куче Мачки Поводник Сендвич Двоен Слој Луксузни Мрежа Градите

DEN 163.00
DEN 175.20

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Боја : црна ,сина ,црвена ,црвена роза ,зелен,пинк Материјали : Најлон Применливи пол : Унисекс Тип : Куче Јаки Harnesses Води Големини : S, M, L
Различни бои на градите на рака, со дарот на поддршка на влечење јаже.

Детали

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Јака Тип:
Глава Јаки
Материјал:
Најлон
Функција:
Отцепување,Поместена
Тип:
Јаки
Бренд Име:
IDEPET
Сезоната:
Сите Сезони
Боја :
Зелена ,Сина ,Црна ,Црвена ,Розова
Класа :
Куче Јаки Harnesses Води
Вид :
Куче Додатоци
Свеж

Избор на клиенти