.

.

New
Рачно изработени Симпатична Кристал Бисер Куче, Мачка Ѓердан Јаки за Куче Куче Мачка Јака Perro Милениче Девојка Накит Додатоци Големина S M L

Рачно изработени Симпатична Кристал Бисер Куче, Мачка Ѓердан Јаки за Куче Куче Мачка Јака Perro Милениче Девојка Накит Додатоци

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Рачно изработени Симпатична Кристал Бисер Куче, Мачка Ѓердан Јаки за Куче Куче Мачка Јака Perro Милениче Девојка Накит Додатоци Големина S M L
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Материјал : Собираат Кожа
*** Bling кристал Куче Јака
*** Меки кадифени материјал со еластична појасот
Големина : S M L Големина S : Ширина 1.0 cm; Вратот Прилагодливи 18-23.5 cm Големина M : Ширина 1.0 cm; Вратот Прилагодливи 21.5-27.5 cm
Големина L : Ширина 1.0 cm; Вратот Прилагодливи 26.5-32cm
Пакет Содржина :
1xpcs куче јака
Забелешка : Оваа ставка го нема мало поле.

Детали

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Jeweled
Шема:
Цврста
Бренд Име:
мис куќи
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
Собираат Кожа
Функција:
куче ѓердан со peral
боја:
црвена,розова,црна,небото сино,топла розова
Тип:
домашно милениче накит
is_customized:
Yes
Употреба:
Јаки Додатоци
Свеж

Избор на клиенти