.

.

New
PipiFren Големи Кучиња, Јаки Кристал Додатоци За Големо Куче Материјали Миленици Јаки Chihuahua halsband hond колиер се прелива chien

PipiFren Големи Кучиња, Јаки Кристал Додатоци За Големо Куче Материјали Миленици Јаки Chihuahua halsband hond колиер се прелива

DEN 465.00
DEN 762.24

Стока
Достапно.

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 2-3 cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас .бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.со почит.
Pipi Fren Кристал Додатоци За Големо Куче Материјали Миленици Јаки Chihuahua halsband hond колиер се прелива chien Предмет Тип : кучиња, јаки / Пет јаки /Мачки јаки Големина ширина Јака XS 5.0 cm 38-46cm S 5.0 cm 43-51cm М 5.0 cm 48-56cm L 5.0 cm 53-61cm

Детали

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Jeweled,Отцепување,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
PipiFren
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Материјал:
PU
Место на Потекло:
Кина
ID:
L1708001
боја:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
Домашно Милениче Производи
Функција:
прилагодлив
Куче Поводник Тип:
декорација на Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Поводник тип:
декорација на Јаки
Големо Куче Јаки:
Yes
Куче Јака:
Yes
Свеж

Избор на клиенти