.

.

New
Кристал Мачка Мало Куче Јака Diamante Кожа Кучиња Ѓердан Вратот за 7-12 Пинк Црвена Сина боја Црна

Кристал Мачка Мало Куче Јака Diamante Кожа Кучиња Ѓердан Вратот за 7-12 Пинк Црвена Сина боја Црна

DEN 167.52

Стока
Достапно.


Кристал Bling Bling Куче Куче Јаки .
Направени од Мека Кожа и Кристал , симпатична и издржливи .
4 Бои : Сина /Red/Розова/Црна
2 Големина : 1.0 см широк
XS : вратот за 7-10"(17.5-25cm)
S : вратот за 10-13"(25-32.5 cm)

Детали

Големина:
XS, S
Тип:
Кучиња
Куче Подигнат Тип:
Никој
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Куче Поводник Тип:
Никој
Бренд Име:
Beirui
Функција:
Jeweled
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
Свеж

Избор на клиенти