.

.

New
Сјајот Кожа Кучето & Cat Јака Симпатична Bling Лак вратоврска Начичкана -Светол СТП Кожа Направени се Вклопува Мали Puppies Chihuahua

Сјајот Кожа Кучето & Cat Јака Симпатична Bling Лак вратоврска Начичкана -Светол СТП Кожа Направени се Вклопува Мали Puppies Chihuahua

DEN 167.00
DEN 167.04

Стока
Достапно.


1. Овој производ е направен од мек bling Стп кожа со прекрасен светол bowknot.
Совршен за облекување прекрасна кученце и маче нагоре.
2. Многу светлина,лесен за носење.Доволно силна за да се одржи мали раси домашни миленици.
3. Chormed D прстен за поводник приложување.
4 .3 бои aviable : Пинк Сина Црвена.
3 Големина на :
XS : 5/8"(1.5 cm)широк ,вратот за 8-11"(20-25cm) вкупна должина : 30cm
S : 5/8" (1.5 cm) широк ,вратот за 10-13"(25-33cm) вкупна должина : 37cm
М : 3/4" (2.0 cm ) широк ,вратот за 13-15"(33-38cm) вкупна должина : 42cm

Детали

Големина:
XS, S, M
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Бренд Име:
Beirui
Функција:
Jeweled
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
Тип:
куче јака
Материјал:
СТП Кожа
Број На Модел На:
CP073
Бои:
Сино/Розова/Црвена
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Свеж

Избор на клиенти