.

.

New
10pcs Chihuahua Куче-Јака Срце Облик Начичкана Кожа Јака Ѓердан Rhinestones Додатоци за Миленичиња Куче Материјали

10pcs Chihuahua Куче-Јака Срце Облик Начичкана Кожа Јака Ѓердан Rhinestones Додатоци за Миленичиња Куче Материјали

DEN 614.40

Стока
Достапно.

За причината на Загуби или Штета и враќање превозот надомест ќе бидат платени од страна на продавачот. ако мојот trademanager не е онлајн, ве молиме да дадете ми некој e-mail, јас ќе ви одговори што ПОБРЗО . Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас .
Куче Јака детали
употреба : куче јаки & води , јака ѓердан
материјал : кожа стп
шарм : срце облик и кристално начичкана
тока : од легиран тока
боја : розова, црвена , виолетова ,сина, златна, sliver
Применливи Куче Раса : кутре мали кучиња
сезона : цела сезона
јака тип : основни јаки
куче додатоци
црвени куче јака
јака розова куче
виолетова куче јака
сина јака куче
sliver кожа куче јака
злато куче јака
Превозот
1.Враќање мора да биде предаден преку препорачана пошта за да се осигура безбедноста .Бесплатен Превозот за повеќето земји . Купувачот s се бара да ги преземат слики на оштетените објекти и да го испрати назад во рок од 7 дена по ставка примени .
Фабриката за директна продажба на кожа куче јака миленичиња куче здравје материјали
Големина детали
Големина XS : ширина 1.Ние прифаќаме сите resonable замена и враќање на средствата .Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување . Ви благодариме . Ако не можете да го добиете вашиот објект во 4 недели , ве молиме ги споделите со нас, ние ќе провери тоа за вас .
Се истакна : "ние не може да се обезбеди точно време на испорака од кина пост воздух mail .

Детали

Големина:
XS
Бренд Име:
BeiDouChong
Тип:
Јаки
Шема:
Цврста
Материјал:
кожа
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Jeweled
Тип:
Кучиња
боја:
розова боја се сини, црвено виолетова злато sliver
is_customized:
Yes
Должина:
31cm
Употреба:
Јаки & Води
Ширина:
1.0 cm
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Тежина:
15 g
Спецификација:
s
Тока:
легура тока прилагодливи
Тип:
Јаки
Свеж

Избор на клиенти