.

.

New
18DOF Алуминиум Hexapod Spider Шест Нозе Робот за Полнење + 18pcs MG996R Servos + Контролер Целосен Сет за Arduino

18DOF Алуминиум Hexapod Spider Шест Нозе Робот за Полнење + 18pcs MG996R Servos + Контролер Целосен Сет за Arduino

DEN 7858.00
DEN 9244.32

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ние ви ја испраќаме на објектот во петок и да се пополни на следење Не,но на следење Не може да се Промени во понеделникот ако Пратката пристигне Хонгконг). 2) Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1) За руски купувачот,pls понуда полно име како политика бара. 5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
18 DOF Алуминиум Hexapod Spider Шест Нозе Робот Комплет & MG996 R Servos & Контролер Целосен Сет -Сребро.
Пакет тежина > 2kg, pls изберете DHL/EMS
Карактеристики и Спецификации :
- 3мм алуминиум материјал, висок интензитет
- Робот школка со installtion дупка за префрлање и контролор, многу е удобен
- 18 DOF, секоја нога 3 DOF заеднички
- Нога должина : 23cm(поместуваат)
- Телото школка големина : 17. 2) За Купувачот од руската Федерација,Аргентина,Украина,Точка може да се брод преку ЕМС ако изберете DHL/Федекс како сложена царинска декларација процес. (Освен некои земји и APO/FPO). 3) За Купувачот Од Бразил,pls нудат Даночни Не е сакате да брод преку DHL/Федекс,или објектот ќе брод преку ЕМС иако можете да изберете на курирската служба DHL. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно ,Ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

боја:
Сребрена, Црна
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Големина:
25cm
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Стоковните Атрибут:
Предмет
Возраст Опсег:
> 8 години
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Далечинска Контрола:
Yes
Со Анимација Извор:
Кина
Материјал:
Метал
Тема:
Роботи
Кукли Тип:
Модел
Mfg Серија Број:
Робот
Бренд Име:
Робо-Душата
Свеж

Избор на клиенти